Kazimierz Moskal: Mam duży żal o remis

ŁKS Łódź nie utrzymał prowadzenia 2:0 w Niecieczy i w niedzielnym meczu 27. kolejki I ligi zremisował z Termaliką Bruk-Bet 2:2. Na pomeczowej konferencji prasowej trener Kazimierz Moskal (na zdjęciu) przyznał, że czuje duży niedosyt. Jego zespół zagrał bowiem bardzo dobrą pierwszą połowę, po której powinien zamknąć zawody.

Zagraliśmy bardzo dobrą pierwszą połowę i wydawało się, że wszystko mamy pod kontrolą. I dlatego mam duży żal, że w kolejnym kluczowym meczu tylko remisujemy. Podobnie było w Chorzowie. Potrzebujemy więcej odpowiedzialności w ważnych momentach. Gratuluję gospodarzom bo po pierwszej połowie wydawało się, że nie będą w stanie nam zagrozić. W piłce, po raz kolejny okazało się, że wynik 2:0 nie jest bezpieczny. Tracimy znów bramki po rzutach karnych. Cóż mam więcej dodać. Szkoda, że nie strzeliliśmy trzeciego gola i nie zamknęliśmy meczu. Musimy się skupić na kolejnych spotkaniach – powiedział Moskal.