RKS Radomsko – KS Sand-Bus Kutno – galeria

Dużo emocji przyniósł kibicom sobotni mecz 29. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy RKS Radomsko i KS Sand-Bus Kutno. Gospodarze prowadzili już 2:0 (Juliusz Molis, Bartosz Machaj). Przyjezdni grali jednak do końca i ostatecznie wywieźli z Radomska punkt, remisując 2:2. Poniżej galeria zdjęć, której autorem jest Jacek Paszewski – radomsko24.pl.

KibicFutbolu
1 rok temu

RKS oddycha rękawami. Już było to widać w Kleszczowie a wczoraj w drugiej połowie mocno drużyna oklapła,ale nie ma co się dziwić jak non stop grają Ci sami a zmiennicy … Cóż takie mecze pokazują dobitnie,że RKS nie ma wcale ławki rezerwowych bo Ci chłopcy są jeszcze za słabi by rywalizować z lepszymi w 4 lidze,ale nie ma co się pastwić bo sytuacja jest jaka jest i pierwszy skład,który gra non stop daje radę na tyle ile może i za to szacunek. Zbawienna będzie teraz ta przerwa dzięki „meczowi” z kwiatkowicami a potem ultra ważny dla losów sezonu mecz z… Czytaj więcej »