Kazimierz Moskal: Były trudne momenty

Kazimierz Moskal na pomeczowej konferencji prasowej promieniał radością. ŁKS pokonał Wisłę Kraków 3:2 (2:2) w piątkowym spotkaniu 30. kolejki I ligi i jest już o krok od bezpośredniego awansu do PKO Ekstraklasy. Szkoleniowiec przyznał, że jego zespół przeżywał trudne momenty. Podziękował zawodnikom za to, że udźwignęli ciężar spotkania.

Moi piłkarze zrobili wiele, żeby rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść i za to należą im się wielkie brawa. Mieliśmy w tym meczu trudne momenty bo w pierwszej połowie nasi rywale byli groźniejsi. Wiślacy stwarzali sporo sytuacji, ale wiele spośród nich wynikało z tego, że traciliśmy piłki przed własnym polem karnym. Na szczęście dość szybko wyrównaliśmy na 2:2, co moim zdaniem było kluczowym momentem tego spotkania. Ta bramka podtrzymała w nas wiarę w zwycięstwo. W drugiej połowie wyglądaliśmy moim zdaniem lepiej, a gol na 3:2 dodał nam energii. Cieszy mnie zwłaszcza to, że nie wypuściliśmy tego zwycięstwa tak, jak w meczach z innymi drużynami z czołówki – powiedział Moskal.