Podział punktów na szczycie III ligi

W hitowym meczu 29. kolejki grupy pierwszej III ligi ŁKS II Łódź zremisował na swoim boisku ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (1:0). Łodzianie mają na koncie 55 punktów i zachowali pozycję lidera tabeli. Druga jest Pogoń Grodzisk Mazowiecki – także 55, a trzeci zespół z Nowego Dworu z 54 punktami. Końcówka sezonu zapowiada się emocjonująco.

Gospodarze sobotniego meczu wyszli na prowadzenie w 44. minucie po golu Mateusza Bąkowicza. Goście wyrównali w pierwszych minutach drugiej połowy, a Michała Kołbę pokonał Szymon Kuźma. Więcej goli już nie padło i mecz zakończył się podziałem punktów. To drugi z rzędu remis rezerw ŁKS, które w poprzednim meczu podzieliły się punktami w Radomiu, remisując 3:3 z miejscową Bronią.

ŁKS II Łódź – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Bąkowicz 44 – Szymon Kuźma 48

ŁKS II: Kołba – Bąkowicz, Lambrecht, Ślęzak, Glapka (62′ Romanowicz) – Biel (75′ Kościuk), Piotrowski (75′ Dynel), Kort, Łabędzki (62′ Goncalves) – Kelechukwu, Radziński (80′ Zając).