Remis z Traktorkami przed finałem z Unią

Lechia Tomaszów nieoczekiwanie zremisowała z outsiderem ligowej tabeli, Ursusem Warszawa 2:2 (2:0) w meczu 33. kolejki III ligi (grupa I). Tomaszowski zespół myślami był już chyba przy środowym finale Wojewódzkiego Pucharu Polski, w którym zmierzy się z Unią Skierniewice. Sezon Lechia zakończy zaś wyjazdowym pojedynkiem z Bronią Radom.

W sobotnim spotkaniu wszystko układało się pomyślnie dla Lechii, ale tylko do 64 minuty. W pierwszej połowie bramkarza z Warszawy pokonali Jakub Sutor oraz Kamil Szymczak z rzutu karnego. Przy prowadzeniu 2:0 tomaszowianie oddali rywalowi inicjatywę i stracili dwie bramki, a także Artura Dunajskiego, który w 86. minucie obejrzał czerwoną kartkę.

Lechia Tomaszów – Ursus Warszawa 2:2 (2:0)
Bramki: Jakub Sutor 16, Kamil Szymczak 34-karny – Bartosz Wiśniewski 64, Grzegorz Skowroński 80-karny

Lechia: Awdziewicz ż – Cyran ż (61′ Dunajski cz), Cieślik, Amroziński, Kaproń (85′ Chojecki) – Szymczak (61′ Pecyna), Król, Górka (46′ Lewiński), Mikołajczyk, Sutor – Morenkov (46′ Myszka).