Przegrana Szczerbca w Justynowie

Szczerbiec Wolbórz, który już wcześniej zapewnił sobie mistrzostwo grupy drugiej KEEZA Klasy Okręgowej, zakończył sezon porażką w wyjazdowym meczu z LZS Justynów 3:4 (1:0). Wszystkie gole dla zespołu trenera Ireneusza Komara strzelił Kacper Rutkowski. Bramki dla zwycięskiej drużyny zdobyli Maciej Kopa, Przemysław Wilk oraz Wiktor Wejman. Był także gol po strzale samobójczym.

Szczerbiec zakończył sezon na pierwszym miejscu w ligowej tabeli z 70 punktami na koncie. Zespół z Justynowa wywalczył 53 punkty i uplasował się na pozycji szóstej.

13 komentarzy
Pieko
1 rok temu

Andrespolia spadła?

Kolec
1 rok temu

Oczywiście KKS Koluszki ( przepraszam, autokorekta się wdarła)

Do Kacper.
O co pytasz? Czy będą baraże z drugich miejsc w klasach okręgowych? Nie nie będzie. Skład 4 ligi jest już pełny i nie ma wolnych miejsc.
Za to będą baraże o klasy okręgowe, gdyż we wszystkich okręgówkach są dwa wolne miejsca.
Ale kogo związek uszczęśliwi barażami, czy zespoły z drugich miejsc w Klasach A czy może najwyżej sklasyfikowanych spadkowiczów w Klasach O. To już wie tylko związek.

Kolec
1 rok temu

Kiedy LZS Justynów, ŁKS Koluszki, LKS Różyca i Andrespolia Wiśniowa Góra wrócą do okręgu łódzkiego?
Bardzo dziwię się zespołom z okręgu piotrkowskiego że się na to zgadzają, aby związek.robił co chciał i przerzucał tak kluby między okręgami.
Przecież w ten sposób zabiera cztery miejsca w klasie okręgowej zespołom z okręgu piotrkowskiego które NORMALNIE by tam grały.

Kibicow
1 rok temu

Byłem na meczu… Szczerbiec mocno okrojony skład… Można powiedzieć że w pierwszej połowie 80 procent pierwszego składu, ale gracze nie na swoich nominalnych pozycjach…. Druga połowa… Z pierwszego składu zostaje 4 zawodników… 50 procent składu to chłopaki co nie wiedzieli nawet na ławce przez cały sezon…. I co? I bardzo dobrze l… Awans już jest dawno…. Derby były… To niech się 16 latkowie ogrywają… Nie umniejszam tu drużynie z Justynowa.. brawo za ambicje i granie do końca( widać że była to dla nich duża sprawa) atmosfera na stadionie super, niczym piknik. Powodzenia w następnym sezonie dla Justynowa… W jakiej kolejek… Czytaj więcej »