AKTUALNOŚCI
Na Podkarpacie pojechali po medale

W decydującą fazę wkraczają międzywojewódzkie rozgrywki o Puchar Kazimierza Górskiego (rocznik 2010). Reprezentacja ŁZPN wywalczyła sobie miejsce w czołowej ósemce i od poniedziałku (26 czerwca) rywalizować będzie na Podkarpaciu o medale. Nasz zespół wyjechał już w piątek (23 czerwca) pod wodzą Marcina Krasnopolskiego i Aleksandra Stańczaka.


tomadex wszystko dla kibica

ŁZPN reprezentować będą: Olaf Zuchora, Igor Augustyniak, Jeremi Ciach, Mateusz Jędrzejczyk, Franciszek Zgoda, Oskar Barylski, Igor Aleszczerikowski, Mikołaj Ćwikliński, Kacper Drwal, Bartosz Opalczyk, Kajetan Rzepa, Aleksander Michałowski (ŁKS Łódź), Marcel Tomasik (Ceramika Opoczno), Kacper Krukowski (Stal Niewiadów), Bartosz Sobiecki, Tomasz Kubisiak, Jan Głąb i Witold Kobyłecki (Widzew).

Kadra ŁZPN rozpocznie rozgrywki w Wiązownicy, gdzie w poniedziałek 26 czerwca o 9:30 zmierzy się z Podkarpackim ZPN. Dzień później w Gniewczynie rozegra mecz z Pomorskim ZPN (początek meczu o 12:00), a fazę grupową zakończy 29 czerwca spotkaniem z Zachodniopomorskim ZPN (Gniewczyn, godzina 10:00). Na sobotę 1 lipca zaplanowano spotkania o medale. Mecz o 3. miejsce rozpocznie się o godzinie 9:30 (Wólka Pełkińska), a w samo południe do walki staną finaliści (Wiązownica).

Źródło: ŁZPN

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments