AKTUALNOŚCI
Skalnik chce zamieszać w czołówce

Ambitne plany na sezon 2023/2024 ma drużyna Skalnika Sulejów. Czwartoligowiec wznawia treningi 12 lipca i tego dnia planuje rozegrać test-mecz, na który zaprasza wszystkich chętnych piłkarzy. Trenerem Skalnika będzie Paweł Machniewski, a działacze myślą o wzmocnieniu zespołu prowadząc wiele rozmów z zawodnikami.

gadzety kibica keeza

 

Wiadomo, że trzon drużyny zostaje w Sulejowie. Barwy Skalnika reprezentować będą w sezonie 2023/2024: Maciej Witczak, Dariusz Dutkiewicz, Mateusz Śliwka, Konrad Puchalski, Jakub Kmita, Radosław Rybak, Adam Kowalczyk. Do zespołu dojdzie prawdopodobnie Sebastian Miązek. Klubowi działacze chcą zbudować silny zespół, który będzie w stanie powalczyć o najwyższe miejsca w lidze. Mają też nadzieję na to, że Skalnika ominą kontuzje, które w poprzednich sezonach znacznie ograniczyły możliwości.

Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
7 miesięcy temu

Machniewski to w Ceramice w 4 lidze słabe wyniki notował więc co mi tu piszesz ze uciekł sam hahaha

Xxxx
7 miesięcy temu

Do ja. Właśnie widać jakich ma wychowanków opoczno, że ledwo się utrzymali w lidze. Więc chyba ty musisz zejść na ziemię. Machniewski widział jakie możliwości ma w Opocznie dlatego wolał przyjść do sulejowa.

Ja
7 miesięcy temu

Dla mnie jest śmieszne jeśli ktoś porównuje Sulejów do Opoczna niech zejdzie na ziemie. Opoczno szkółka juniorów która się liczy w województwie. A Skalnik gdzie jest ilu ma wychowanków. Machniewski młody trener szlify zdobywał w Opocznie przyszedł czas na wyzwanie z seniorami.

7 miesięcy temu

Ksc miązek był na testach w Ceramice widocznie się nie sprawdził

Kibic
7 miesięcy temu

A co ze Smolarczykiem?