AKTUALNOŚCI
Testy do klasy sportowej w Aleksandrowie

W najbliższy piątek (7 lipca) o 11:00 odbędzie się druga tura testów do klasy piłkarskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Aleksandrowie. TS Sokół od kilku lat aktywnie współpracuje ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego – Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim. Kluczowym obszarem współdziałania jest klasa sportowa o profilu piłka nożna.


keeza komplety sportowe

Młodzież ma do dyspozycji nowoczesną halę sportową wraz z siłownią, a od roku szkolnego 2023/2024 część zajęć będzie prowadzona na trawiastych boiskach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Aleksandrowie Łódzkim. Szkoła dysponuje bursą, zatem możliwe jest zakwaterowanie młodzieży spoza miasta. Za wyżywienie odpowiada prężnie funkcjonująca stołówka szkolna. Zajęcia są tak wkomponowane w plan lekcji, iż uczniowie bez problemów mogą łączyć naukę z futbolem. Prowadzi je wykwalifikowana kadra w osobach trenerów: Damiana Gamusa i Radosława Mroczkowskiego oraz trenera przygotowania motorycznego Bartosza Grąbkowskiego.

Na piątkowe testy zaproszona jest młodzież urodzona w latach 2008-2009. Nie trzeba wcześniej zgłaszać swojego uczestnictwa, wystarczy pojawić się w podanym terminie w hali LO SMS przy ul. Warszawskiej 10/12 w Aleksandrowie.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments