Rezerwy ŁKS rozpoczęły od remisu

Historyczny mecz w II lidze dla rezerw ŁKS zakończył się zdobyciem jednego punktu. Beniaminek zremisował 1:1 (0:0) w Siedlcach z miejscową Pogonią. Bramkę dla gości strzelił w 59. minucie Jan Łabędzki. Łodzianie cieszyli się prowadzeniem zaledwie 60 sekund. Michała Kołbę pokonał bowiem Krystian Miś. Obie drużyny nie wykorzystały po jednym rzucie karnym.

W 35. minucie przed szansą na bramkę stanął Nelson Balongo. Jego strzał z jedenastu metrów obronił jednak Jakub Kowynia. Sześć minut po wznowieniu gry karnego miała Pogoń. Mateusz Majewski strzelił jednak nad bramką. Był to pierwszy w sezonie 2023/2024 mecz o punkty na szczeblu centralnym. 28 lipca (piątek) ŁKS II zagra na wyjeździe z Wisłą Puławy. Spotkanie rozpocznie się o 18:00.

Pogoń Siedlce – ŁKS II Łódź 1:1 (0:0)
Bramki: Krystian Miś 60 – Jan Łabędzki 59

ŁKS II: Kołba – Bąkowicz, Louveau, Koprowski, Radziński – Zając (74′ Pawłowski), Ochronczuk ż, Ricardo (85′ Ista), Łabędzki (74′ Młynarczyk), Lipień ż – Balongo (85′ Dynel)