Niedźwiedź: Były chwile zwątpienia

Widzew Łódź przełamał fatalną serię meczów bez zwycięstwa na własnym boisku i w niedzielnym spotkaniu 1. kolejki PKO Ekstraklasy, w sezonie 2023/2024, pokonał Puszczę Niepołomice 3:2 (1:1). Jak przyznał na pomeczowej konferencji trener Janusz Niedźwiedź jego zespół miał chwile zwątpienia, kiedy stracił bramkę na 1:0. Poniżej jego wypowiedź.

Zacznę od gratulacji dla mojego zespołu. Ci, którzy wyszli od początku oraz zmiennicy – wszyscy się dobrze spisali. Ta pierwsza połowa pokazała, jak groźnym zespołem jest Puszcza. Ich sposób gry jest bardzo niebezpieczny i bardzo nieprzewidywalny. To był bardzo wymagający mecz, więc cieszymy się z tego zwycięstwa. Ta wygrana doda nam nowej pozytywnej energii. W pierwszej połowie pozwoliliśmy im na zbyt wiele. Po bramce na 0:1 mieliśmy chwilę zwątpienia, ale na szczęście wróciliśmy i potrafiliśmy strzelić trzy gole. Po drugiej bramce złapaliśmy luz i tak grający Widzew od drugiego gola dla nas chcemy oglądać. W końcówce straciliśmy koncentrację i skutkiem tego była drugą bramka dla Puszczy, ale nic to na szczęście nie zmieniło. Dziękuję kibicom za doping, byliście fantastyczni. Ponieśliście nas po tej pierwszej straconej bramce – podziękował kibicom Niedźwiedź.

Źródło: widzewtomy.net