Druga wygrana rezerw ŁKS w II lidze

W meczu drugoligowych beniaminków lepsze rezerwy ŁKS Łódź. Podopieczni trenera Marcina Matysiaka pokonali na swoim boisku, we wczesne niedzielne popołudnie,  Stal Stalowa Wola 3:0 (0:0). Było to drugie w tym sezonie ligowe zwycięstwo łódzkiego zespołu, który po czterech kolejkach ma na koncie siedem punktów (2 wygrane, remis i porażka).

Pierwsza połowa meczu nie przyniosła bramek, natomiast po zmianie stron łodzianie przejęli inicjatywę i w 69. minucie, mający na koncie występy w pierwszej drużynie ŁKS, Władysław Ochronczuk otworzył wynik spotkania. W samej końcówce potyczki beniaminek z Łodzi dołożył jeszcze dwa trafienia i zasłużenie wygrał 3:0. W najbliższą niedzielę (20 sierpnia) piłkarze ŁKS II zmierzą się na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn.

ŁKS II Łódź – Stal Stalowa Wola 3:0 (0:0)
Bramki: Władysław Ochronczuk 69, Oskar Koprowski 85-karny, Wiktor Kościuk 90

ŁKS II: Kucharski – Bąkowicz, Ślęzak, Koprowski, Tutyśkinas – Glapka (81′ Lipień), Ochronczuk, Pawłowski (61′ Kamon), Goncalves (81′ Kościuk) – Kelechukwu (61′ Zając), Janczukowicz (46′ Balongo).