Lechia po dwóch meczach ma komplet

Po zwycięstwie w Grodzisku Mazowieckim piłkarze Lechii Tomaszów pokonali rezerwy Legii Warszawa w meczu 2. kolejki nowego sezonu w III lidze (grupa I). Drużyna Mateusza Milczarka strzeliła jednemu z faworytów do awansu cztery bramki prezentując skuteczną i miłą dla oka grę. Tomaszowianie dołączyli tym samym do GKS Bełchatów, Victorii Sulejówek i Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

Już w pierwszym kwadransie obie drużyny strzeliły po bramce. Prowadzenie dał Lechii Bartosz Snopczyński, a wyrównał Robert Pich. Kiedy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się remisem 1:1 tak zwaną bramkę do szatni strzelił Eryk Jarzębski. Dwie minuty po zmianie stron prowadzenie Lechii podwyższył Krystian Kolasa. Chwilę później za drugą żółtą kartkę boisko musiał opuścić Robert Pich. Legia II nie rezygnowała jednak z walki i w 71. minucie kontaktowego gola strzelił z rzutu karnego Adam Ryczkowski. Lechia szybko jednak odpowiedziała drugim trafieniem Snopczyńskiego i ostatecznie wygrała 4:2.

Lechia Tomaszów – Legia II Warszawa 4:2 (2:1)
Bramki: Bartosz Snopczyński 11, 75, Eryk Jarzębski 45, Krystian Kolasa 47 – Robert Pich 15, Adam Ryczkowski 71-karny

Lechia: Awdziewicz – Cyran ż, Skrzyniak, Kaproń (79′ Król) – Szymczak, Snopczyński (81′ Amroziński), Lewiński ż, Kolasa, Mikołajczyk – Gambka (61′ Górka), Jarzębski (79′ Dunajski)