Tęcza Brodnia poległa w Złoczewie

Hitowy mecz pierwszej kolejki grupy trzeciej Klasy Okręgowej rozegrano w Złoczewie, gdzie zmierzyły się zespoły, których celem jest awans do IV ligi. Miejscowa Złoczewia pokonała Tęczę Brodnia 2:0 (0:0) po golach Wiktora Koseckiego oraz Wiktora Krawczyka już w doliczonym czasie gry. Goście kończyli w osłabieniu, bo w 87. minucie czerwoną kartką upomniany został Patryk Ratajczyk.

24 komentarzy
123
1 rok temu

Nie jestem fanem brodni i tego co tam się pompuje. Ale do”Wierny Złoczewi”: nie poniżaj przeciwnika bo w rewanżu dostaniecie z piątkę i twój komentarz odbije się ci czkawką…

Nie Widzew
1 rok temu

I co łogry z brodni ,nawet ten zdrajca z buczku nie istniał ,nie wróżę wam pseldo klubie brodni z łagrami ze coś zrobicie ,zgraja pseldo grajków ,których czas dawno minął Łasku i Zelowa

Xxyy
1 rok temu

Jestem ciekaw czemu nie było żadnego postu na temat wtopy Buczku w 1 kolejce ? Czyżby miało to związek z tym że wójt honorował prezesa łzpn na honorowego obywatela gminy buczek i nie kazał mu nic publikować? Tęcza dzisiaj słabsza trzeba przyznać chociaż w końcówce mogli coś strzelić. Powodzenia i tęcza i orkan! Gmina musi błyszczeć!

Gracjan
1 rok temu

A jak Olimpia On Fire się zaprezentowała?
Plany i ambicje mają na więcej niż okręgówke a na dzień dobry to solidne lanie. Buhahaha

Wierny Złoczewi
1 rok temu

BRAWO ZŁOCZEWIA, SUPER PRZEZI. Super mecz w waszym wykonaniu dominowaliście od pierwszej do ostatniej minuty wolą walki i taktyką zmiażdzyliście dzisiaj słabą , dziurawą jak ser drużynę z Brodni ktura nic kompletnie nie grała tylko ręce w górę z wzajemne pretensje do siebie żeby ktoś się ruszł i zaczoł biegać. Super zmiana KOSY !!! Sędziowie oszczędzili tą wiochę co przyjechała bo jlość przekleństw płynąca z boiska była przerażająca. Trochę pokory gwiazdeczki bo przegrać trzeba umieć. Złoczwewia tak do końca jak dzisiaj aż che się was oglądać.!!