Rezerwy ŁKS Łódź czarują w II lidze

Drużyna rezerw ŁKS Łódź, która jest beniaminkiem II ligi, nie przestaje zadziwiać. W niedzielne popołudnie podopieczni trenera Marcina Matysiaka pokonali na swoim boisku KKS 1925 Kalisz aż 3:0 (2:0) i mają na koncie 13 punktów. Dzięki temu zajmują drugie miejsce w tabeli, tracąc do liderującego Zagłębia II Lubin zaledwie punkt.

Mecz na Stadionie im. Władysława Króla gospodarze rozpoczęli z rozmachem i już w 14. minucie prowadzili 1:0. Tuż przed końcem pierwszej połowy Aleksander Ślęzak wykorzystał rzut karny i podwyższył prowadzenie na 2:0. Po zmianie stron łodzianie grali już uważnie, broniąc korzystnego wyniku, ale w 78 minucie popisowo skontrowali i Oskar Koprowski ustali wynik meczu. Była to czwarta wygrana ŁKS II w tym sezonie.

ŁKS II Łódź – KKS 1925 Kalisz 3:0 (2:0)
Bramki: Kelechukwu Ibe-Torti 14, Aleksander Ślęzak 45 – karny, Oskar Koprowski 78

ŁKS II: Arndt – Bąkowicz, Ślęzak, Koprowski, Radziński (75′ Wszołek) – Glapka (82′ Lipień), Ochronczuk, Goncalves (72′ Kamon), Łabędzki, Kelechukwu (72′ Zając) – Januczkowicz (82′ Dynel).