Rezerwy ŁKS zatrzymane pod Wawelem

Po raz drugi w tym sezonie rezerwy ŁKS Łódź przegrały w II lidze. W niedzielne popołudnie podopieczni trenera Marcina Matysiaka polegli na wyjeździe z Hutnikiem Kraków aż 1:4 (0:3). Mimo przegranej łodzianie z 13 punktami na koncie (4 zwycięstwa i remis) zajmują drugie miejsce w tabeli. Prowadzi Zagłębie II Lubin – 14 punktów.

Gospodarze meczu wyszli na prowadzenie już w 7. minucie. Bramkarz ŁKS II Tomasz Kucharski obronił strzał Dominika Zawadzkiego z rzutu karnego, ale przy dobitce nie miał już nic do powiedzenia. Gospodarze poszli za ciosem i w ciągu dwóch minut strzelili dwa gole – najpierw Miłosz Drąg, a potem znany z Ekstraklasowych boisk Łotysz Deniss Rakels.

Od 59 minuty ŁKS II grał już w osłabieniu po czerwonej kartce (druga żółta) dla Ricardo Goncalvesa. W 78. minucie miejscowi podwyższyli na 4:0, a goście odpowiedzieli honorowym trafieniem rezerwowego Jędrzeja Zająca w doliczonym czasie gry.

Hutnik Kraków – ŁKS II Łódź 4:1 (3:0)
Bramki: Dominik Zawadzki 7, Miłosz Drąg 23, Deniss Rakels 24, Michał Głogowski 78 – Jędrzej Zając 90

ŁKS II: Kucharski – Bąkowicz, Ślęzak, Koprowski, Radziński (78′ Wszołek) – Glapka (46′ Zając), Lorenc (63′ Kamon), Małachowski, Goncalves, Łabędzki (36′ Lipień) – Dynel (9′ Sławiński).