Niedźwiedź: Nie byliśmy perfekcyjni

Do 75 minuty meczu na Łazienkowskiej Widzew Łódź utrzymywał remis 1:1 z Legią Warszawa. W ostatnim kwadransie stołeczna drużyna strzeliła jednak dwie bramki i wygrała 3:1. Dla Widzewa to czwarta porażka w bieżących rozgrywkach. Po spotkaniu, na konferencji prasowej, trener Widzewa Janusz Niedźwiedź przyznał, że jego zespół popełnił błędy.

Wcześniej mówiłem już, że wygrana tutaj wymagała wzniesienia się na wyżyny. Musieliśmy być najlepsi i skuteczni z przodu bez popełniania błędu. Dziś tacy nie byliśmy i nie wywieźliśmy stąd ani punktu. Niektórzy zawodnicy nie zagrali dziś dobrze. Wpuściliśmy Terpiłowskiego, żeby mieć szybkość z przodu. Niestety, tak jak już wspomniałem, nie byliśmy dziś perfekcyjni. Filip Przybułek doznał urazu na treningu, będzie to dłuższa przerwa i na razie ciężko powiedzieć, kiedy wróci do gry – powiedział Niedźwiedź.

Źródło: widzewtomy.net