Lechia Tomaszów straciła punkty w Wikielcu

Po raz pierwszy w tym sezonie Lechia Tomaszów Mazowiecki zremisowała mecz w grupie pierwszej III ligi. Podopieczni trenera Mateusza Milczarka zremisowali w Wikielcu z GKS 1:1 (0:1). Mimo remisu tomaszowianie utrzymali pierwsze miejsce w tabeli i wyprzedzają drugi w rankingu GKS Bełchatów o dwa punkty. Sędzia meczu pokazał tomaszowianom aż trzy czerwone kartki.

Goście wyszli na prowadzenie w 20. minucie po golu Michała Mikołajczyka. Tuż przed przerwą sędzia upomniał czerwoną kartką kierownika Lechii Ryszarda Judę, a w przerwie trenera bramkarzy Krzysztofa Barana. Zaraz po wznowieniu gry miejscowi wyrównali, a piłkę do siatki Lechii skierował Oskar Kordykiewicz. W 78 minucie czerwony kartonik (drugi żółty) zobaczył Krystian Kolasa. Wynik meczu nie uległ natomiast zmianie.

GKS Wikielec – Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:1 (0:1)
Bramki: Oskar Kordykiewicz 48 – Michał Mikołajczyk 20

Lechia: Awdziewicz – Lewiński, Jarzębski, Mikołajczyk, Cyran – Skrzyniak, Kolasa, Kaproń, Dunajski (66′ Amroziński) – Górka (78′ Gambka), Snopczyński (88′ Przedbora).