ŁKS II lepszy od rezerw Lecha Poznań

W przeciwieństwie do pierwszej drużyny znakomicie radzą sobie w II lidze piłkarze ŁKS II, którzy wygrali kolejny mecz. Pokonali pewnie we Wronkach rezerwy ekstraklasowego Lecha Poznań 3:0 (1:0) po trafieniach Grzegorza Glapki, Stipe Juricia i Mikołaja Lipienia. W jedenastu meczach drużyna Marcina Matysiaka wywalczyła dwadzieścia punktów co daje drugie miejsce w tabeli.

Do 39. minuty pojedynku 11. kolejki II ligi utrzymywał się we Wronkach bezbramkowy remis. Wtedy to Grzegorz Glapka pokonał Mateusza Pruchniewskiego i ten gol rozdzielił obie drużyny po pierwszej połowie. ŁKS II poszedł za ciosem po zmianie stron. W 58. minucie na 2:0 podwyższył Stipe Jurić, a na sześć minut przed końcem pojedynku wynik na 3:0 ustalił Mikołaj Lipień. Dla rezerw ŁKS to szósta w tym sezonie wygrana i zarazem druga wyjazdowa.

Lech II Poznań – ŁKS II Łódź 0:3 (0:1)
Bramki: Grzegorz Glapka 39, Stipe Jurić 58, Mikołaj Lipień 84

ŁKS II: Kucharski – Bąkowicz ż, Ślęzak, Koprowski, Wszołek – Zając (81′ Młynarczyk), Małachowski ż, Łabędzki (19′ Kościuk), Ricardo Goncalves do Nascimento, Glapka (61′ Lipień) – Jurić (61′ Sławiński).

W 12. kolejce ŁKS II podejmie Kotwicę Kołobrzeg. Spotkanie odbędzie się 6 października (piątek), a jego początek zaplanowano na 18:00.