Rezerwy ŁKS zremisowały w Grudziądzu

W rozegranym w poniedziałkowy wieczór meczu 13. kolejki II ligi Olimpia Grudziądz zremisowała na swoim boisku z prowadzonym przez trenera Marcina Matysiaka ŁKS II Łódź 1:1 (1:1). Był to trzeci w tym sezonie remis łodzian w meczu o punkty. Dla miejscowych, których od niedawna prowadzi Mariusz Pawlak, to pierwsze spotkanie w którym zapunktowali po pięciu porażkach.

Goście w 11. minucie wyszli na prowadzenie po kapitalnym uderzeniu Jana Kuźmy. Tuż przed końcem pierwszej połowy do remisu doprowadził Dominik Frelek zaskakując bramkarza łodzian strzałem sprzed linii pola karnego.

Miejscowi mieli znakomitą okazję na wyjście na prowadzenie w 55. minucie, ale Oskar Sikorski ją zmarnował. Z kolei w 79. minucie Oliwier Sławiński z ŁKS miał piłkę meczową, ale strzelił za słabo. W najbliższą niedzielę (22 października) łodzianie podejmą częstochowską Skrę. Mecz rozpocznie się o 14:15.

Olimpia Grudziądz – ŁKS II Łódź 1:1 (1:1)
Bramki: Dominik Frelek 43 – Jan Kuźma 11

ŁKS II:Kucharski – Bąkowicz, Ślęzak, Koprowski, Wszołek (65′ Radziński) – Zając, Kuźma (88′ Pawłowski), Kościuk, Łabędzki (65′ Kamon), Lipień (65, Młynarczyk) – Balongo (75′ Sławiński).