Ostre strzelanie rezerw Widzewa Łódź

Efektowne zwycięstwo rezerw ekstraklasowego Widzewa Łódź w meczu 13. kolejki IV ligi łódzkiej. Podopieczni trenera Krzysztofa Chrobaka rozgromili na swoim boisku Omegę Kleszczów, za wyniki której odpowiada z kolei Jacek Berensztajn aż 7:0 (4:0) i mają na koncie już 23 punkty. Pokonani są gorsi od łodzian o osiem punktów.W tymsezonie jeszcze nie zremisowali.

Widzewiacy już w 7. minucie objęli prowadzenie po strzale Konrada Niedzielskiego, dla którego był to już siódmy gol w tym sezonie. Szybko na 2:0 podwyższył Leon Madej, a Daniel Mąka kilka minut później po raz trzeci zmusił do kapitulacji Pawła Wiśniewskiego. W 23. minucie do bramki gości trafił Łukasz Plichta i pierwsza połowa zakończyła się wygraną widzewiaków 4:0.

Po zmianie boisku podopieczni trenera Krzysztofa Chrobaka nie spasowali, czego efektem były dalsze trzy gole. Ostatecznie mecz zakończył się wysokim zwycięstwem gospodarzy aż 7:0. To najwyższa ligowa przegrana kleszczowian w tym sezonie i jednocześnie najwyższe zwycięstwo Widzewa II, który w pierwszej kolejce wygrał z Włókniarzem Zelów 6:0.

Widzew II Łódź – Omega Kleszczów 7:0 (4:0)
Bramki: Konrad Niedzielski 6, 53, Leon Madej 17, Daniel Mąka 20, Łukasz Plichta 23, Daniel Owczarek 48, Marcel Przybylski 83

Widzew II: Krzywański – Owczarek, Lenart, Tanżyna (46′ Najderek), Pokorski (67′ Przybylski) – Chwałowski (74′ Supczinski), Madej (56′ Kurzawa), Plichta – Mąka (61′ Preuss), Niedzielski, Kostewski (55′ Andrzejkiewicz).

Omega: Wiśniewski – Michalak, Ociepa, Niedbała, Roczek – Szewczyk (61′ Zatorski), Góralczyk, Kowalski (61′ Rygała), Pieniążek, Rutkowski (61′ Załęski) – Trzeboński (74′ Nowak).

Źródło: Widzew to My, RegioWyniki