AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano mecze o punkty w grupie pierwszej Klasy Okręgowe, łódzkiej Klasy A oraz łódzkiej Klasy B. GKS Ksawerów, który jest liderem tabeli klasy okręgowej, zmierzy się na swoim boisku z KAS Konstantynów. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych spotkań, ale warto pamiętać że może dojść do zmian i to bez podania przyczyn.


tomadex wszystko dla kibica

Klasa Okręgowa
Grupa I
(sobota – 4 listopada)
13:00 – Włókniarz Zgierz – Orzeł Piątkowisko – Lewandowski
14:00 – GKS Ksawerów – KAS Konstantynów – Śpiewak
14:00 – Orzeł Parzęczew – Termy Uniejów – Gradecki
14:00 – Stal Głowno – Rosa Rosanów – Pietrzak
14:00 – Victoria Rąbień – LKS Różyca – Przybysz
15:00 – Olimpia Karsznice – Włókniarz Pabianice – WS Sieradz
15:00 – Termy Poddębice – Iskra Dobroń – Walczak
17:30 – AKS SMS II Łódź – Bzura Ozorków – Gajek

Klasa A
Grupa I
(sobota – 4 listopada)
11:00 – MKP-Boruta II Zgierz – Zawisza II Rzgów – Przybysz
13:00 – GLKS Dłutów – Victoria Łódź – Chojnacki
14:00 – Kolejarz Łódź – Jutrzenka Bychlew – Nazar
16:00 – Jagiellonia Tuszyn – Ner Łódzki – Łuczak
17:00 – PSV Łódź – Milan Club Polonia Łódź – Kołomański
(niedziela – 5 listopada)
12:00 – Start Łódź – LKS Czarnocin – Pajączkowski
14:00 – Włókniarz II Pabianice – Łódzka Akademia Futbolu – Gradecki
14:00 – Czarni Smardzew – AMII Łódź – Łukasik

Grupa II
(sobota – 4 listopada)
14:00 – Pogoń Rogów – Zjednoczeni II Stryków – WS Skierniewice
14:00 – Czarni Smardzew – AMII Łódź – Łukasik
14:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – Victoria Bielawy – Gajek
14:00 – KP Byszewy – Sokół Popów – Kasztelan
14:00 – LKS Gałkówek – Huragan Swędów – Romański
14:00 – Astra Zduny – Naprzód Jamno – WS Skierniewice
(niedziela – 5 listopada)
11:00 – Meteor Reczyce – Start Złaków Borowy – WS Skierniewice

Grupa III
(sobota – 4 listopada)
13:00 – PTC Pabianice – Korab Łask – Leszczyński
14:00 – Włókniarz Konstantynów – Sokół Lutomiersk – Przybylak
14:00 – Widawia Widawa – Pogoń II Zduńska Wola – WS Sieradz
(niedziela – 5 listopada)
13:00 – LUKS Bałucz – Orzeł Kazimierz – WS Sieradz
14:00 – Sokół II Aleksandrów – Victoria Szadek – Michniewicz

Grupa IV
(piątek – 3 listopada)
19:00 – Expom Krośniewianka – Witonianka Witonia – Pawlak
(sobota – 4 listopada)
13:00 – Malina Piątek – Kotan Ozorków – Gieras
14:00 – GLKS Sarnów/Dalików – Ostrovia Ostrowy – Kubik
14:00 – Magnat Sierpów – Salos Róża Kutno – Gut
(niedziela – 5 listopada)
11:00 – Zryw Śliwniki – Kobra Leźnica Wielka – Leśniewski
13:00 – MKS Mianów – LKS Świnice Warckie – Sadowski

Klasa B
Grupa II
(sobota – 4 listopada)
14:00 – Górnik Łęczyca – Sokół Skromnica – Gródecki
(niedziela – 5 listopada)
11:00 – Termy II Poddębice – Iskra Góra św. Małgorzaty – Kabaciński
11:00 – LKS Gieczno – LKS Modlna – Jaworowski
11:00 – Kanarki Małachowice – Fair Play Kutno – Płomiński
13:00 – Orzeł Wróblew – Grom Powodów – Ścibior

Grupa III
(sobota – 4 listopada)
14:00 – Powstaniec Dobra – Ner Łódzki II Łódź – Kaca
(niedziela – 5 listopada)
11:00 – Unia Wzniesień Łódzkich Plichtów- Błękitni Ciosny – Siech
11:00 – LKS Dąbrówka – SAP Andrespolia Wiśniowa Góra – Węgrzyn
13:30 – KKS II Koluszki – Błękitni Dmosin – Łukasik
14:00 – LKS II Gałkówek – Start Szczawin – Węgrzyn

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Blysk Aleksandrow
4 miesięcy temu

Klasa A grupa || .Mecze odbywaja sie w sobote …chyba?a nie w niedziele…