AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Finiszuje runda jesienna na boiskach niższych lig naszego województwa. Na najbliższy weekend zaplanowano mecze o punkty grupy pierwszej Klasy Okręgowej, łódzkiej Klasy A oraz łódzkiej Klasy B. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych potyczek.Trzeba jednak pamiętać, że może dojść do zmian obsady i to bez podawania przyczyny.

gadzety kibica keeza

 

Klasa Okręgowa
Grupa I
(piątek – 10 listopada)
19:00 – Termy Uniejów – Stal Głowno – Strulak
20:00 – KAS Konstantynów – Orzeł Parzęczew – Gajek
(sobota – 11 listopada)
11:00 – Iskra Dobroń – Włókniarz Zgierz – Krasnopolski
12:30 – Rosa Rosanów – Victoria Rąbień – Mikła
13:00 – Bzura Ozorków – Termy Poddębice – Sekuterski
13:00 – Włókniarz Pabianice – LKS Różyca – Szubielski
13:00 – Orzeł Piątkowisko – GKS Ksawerów – Lota
17:00 Olimpia Karsznice – AKS SMS II Łódź – WS Sieradz

Klasa A
Grupa I
(sobota – 11 listopada)
13:00 – LKS Czarnocin – Jagiellonia Tuszyn – WS Piotrków
13:00 – GLKS Dłutów – PSV Łódź – Morawiec
13:30 – Zawisza II Rzgów – Kolejarz Łódź – Gut
16:00 – Victoria Łódź – Jutrzenka Bychlew – Ślusarczyk
17:00 – Łódzka Akademia Futbolu – Start Łódź – Nazar
18:00 – Milan Club Polonia Łódź – Włókniarz II Pabianice – Śpiewak
(niedziela – 12 listopada0
18:00 – Ner Łódzki – MKP-Boruta II Zgierz – Gradecki

Grupa II
(sobota – 11 listopada)
12:00 – Start Złaków Borowy – Czarni Smardzew – WS Skierniewice
13:30 – AMII Łódź – Andrespolia Wiśniowa Góra- Gajek
14:00 – Pogon Rogów – Meteor Reczyce – WS Skierniewice
14:00 – KP Byszewy – LKS Gałkówek – Skwara
(niedziela – 12 listopada)
11:00 – Zjednoczeni II Stryków – Naprzód Jamno – Biś
12:00 – Huragan Swędów – Astra Zduny – Gieras
12:00 – Victoria Bielawy – Sokół Popów – WS Skierniewice

Grupa III
(sobota – 11 listopada)
13:00 – Korab Łask – Włókniarz Konstantynów – WS Sieradz
14:00 – Orzeł Kazimierz – Pogoń II Zduńska Wola – Pietrzak
14:00 – Sokół Lutomiersk – Sokół II Aleksandrów – Przybylak
(niedziela – 12 listopada)
11:00 – Victoria Szadek – Widawia Widawa – WS Sieradz
13:00 – Sazan Pęczniew – PTC Pabianice – Kawalec
Grupa IV
(sobota – 11 listopada)
13:00 – Witonianka Witonia – Magnat Sierpów – Bednarski
13:30 – Kobra Leźnica Wielka – MKS Mianów – Leszczyński
17:00 – LKS Świnice Warckie – GLKS Sarnów/Dalików – Morawski
(niedziela – 12 listopada)
11:00 – Salos Róża Kutno – Zryw Śliwniki – Lesiak
11:00 – Kotan Ozorków – Expom Krośniewianka – Pajączkowski
13:00 – Ostrovia Ostrowy – Malina Piątek – R. Walczak

Klasa B
Grupa II
(sobota – 11 listopada)
14:00 – KS Fair Play Kutno – Iskra Góra św. Małgorzaty – Gródecki
(niedziela – 12 listopada)
10:45 – Termy II Poddębice – Grom Powodów – Działak
11:00 – Sokół Skromnica – GKS Byszewy – Kaca
11:00 – LKS Modlna – Górnik Łęczyca – Płomiński
11:00 – Orzeł Wróblew – LKS Gieczno – Ścibor

Grupa III
(sobota – 11 listopada)
11:00 – Błękitni Dmosin – LKS Gałkówek – Rzetecki
14:00 – Start II Brzeziny – LKS Dąbrówka – Bernacik
(niedziela – 12 listopada)
11:00 – Start Szczawin – Unia Wzniesień Łódzkich Plichtów – Kawalec
16:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – Powstaniec Dobra – Siech
20:00 – Ner Łódzki II – KKS II Koluszki – Węgrzyn

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments