AKTUALNOŚCI
Trzęsienie ziemi w Victorii Żytno

Victoria Żytno w rundzie jesiennej grupy II klasy okręgowej zgromadziła 14 punktów i plasuje się w strefie spadkowej. Nie wiadomo jednak jaka przyszłość czeka klub z powiatu radomszczańskiego. Dotychczasowy prezes Sebastian Grzegorczyk, po latach walki z miejscowym samorządem, mówi pas i oddaje stery klubu. W zespole seniorów będą również zmiany kadrowe.

gadzety kibica keeza

 

Drużyny seniorów nie poprowadzi wiosną Dawid Janowski, z klubu chce odejść kilku czołowych zawodników, a w najbliższych dniach odbyć się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze.

Victoria, która obchodzi jubileusz 50-lecia istnienia klubu, dwa sezony temu awansowała z klasy A do klasy okręgowej. Kilkakrotnie prezes Victorii zwracał się z prośbą do mediów o pomoc. Chciał bowiem większego zainteresowania klubem od miejscowych władz samorządowych. Każda cierpliwość ma jednak swoje granice. Przykładem może być chociażby to, że dwa jubileuszowe turnieje dla dzieci z roczników 2011 i 2013 rozegrane zostaną w hali w Wielgomłynach. Miejscowe sale gimnastyczne są bowiem za małe, aby rozgrywać w nich mecze 5 na 5.

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
2 miesięcy temu

Po zwolnieniu trenera Dymka w Polonii Gorzędów pewnie to Janowski poprowadzi Polonię

gosc
2 miesięcy temu

Chciałbym umieć pisać jak Pan Marek

Arko
2 miesięcy temu

Brawo prezes!!!

2 miesięcy temu

OGROMNY….. Szacunek…. !!! Dla Pana Prezesa Sebastiana… !!! i Mieszkańców Żytna… !!! Przez wiele lat LKS ” PIONIER ” Baby , rywalizował z Drużyną… ” Victorii i oceniając… Ocena przez Nas… !! o Klubie i Miejscowości jest… Pozytywna… , a Mieszkańcy… oraz Kibice Gościnni… !!! i Kulturalni… !!! 50- lat to dorobek wielu… Pokoleń… !!! Działaczy… Zawodników… Kibiców….. Władz Samorządowych… !!! Warto Wspierać… ” Victorię ” Żytno ! ” PIONIER ” Zawsze Marzył… !!! , aby występować w Klasie Okręgowej….. !!! / Już raz 30 lat temu… były Derby… Gminy Moszczenica… !!! w KL. ” O ” seniorów… !!! /… Czytaj więcej »