AKTUALNOŚCI
Nadchodzą zmiany w Skalniku Sulejów

Runda jesienna w wykonaniu Skalnika Sulejów okazała się rozczarowaniem dla działaczy i kibiców czwartoligowca z powiatu piotrkowskiego. Wydawało się bowiem, że wzmocniony kilkoma znanymi zawodnikami Skalnik będzie w stanie powalczyć nawet o czołowe lokaty. Tymczasem grał w przysłowiową kratkę i zajmuje na półmetku dopiero trzynaste miejsce.


keeza komplety sportowe

Wygrał z Widzewem II Łódź i w Piotrkowie z Polonią, a punkty tracił z teoretycznie słabszymi rywalami. Pod koniec rundy doszło do zmiany trenera. Pawła Machniewskiego zastąpił Wojciech Robaszek. Niewykluczone zresztą, że tylko na chwilę bo po zakończeniu rundy działacze rozmawiali z jednym ze znanych w naszym regionie szkoleniowców, który prowadził w ostatnich sezonach dwa czwartoligowe kluby. Nie przyjął on jednak propozycji pracy w Skalniku. Kilku zawodników chce zmienić barwy klubowe, a niektórzy z nich prowadzą rozmowy z Ceramiką Opoczno.

Możliwe jest więc to, że wiosną kibice Dumy Sulejowa zobaczą zupełnie inny skład oparty na młodych piłkarzach, którzy w rundzie jesiennej zdobywali doświadczenie w klasie A grając w drużynie rezerw.

Subskrybuj
Powiadom o

32 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Fan
2 miesięcy temu

Szymon Waga Trenerem Skalnika. Pewne info.

Kuba
2 miesięcy temu

Łopoczno właśnie widać jakiś kibic Ceramiki skoro nawet nie wiesz że Machniewski już ma grupy młodzieżowe.

1 5 6 7