AKTUALNOŚCI
Gmina Buczek będzie miała jeden klub

Gminny Klub Sportowy Buczek – pod taką nazwą będzie funkcjonował jeden, silny gminny klub, który powstanie z połączenia Orkana i Tęczy. Pierwszą drużynę prowadził będzie w rundzie wiosennej Tomasz Fiszer, a drugi zespół, który jest liderem klasy okręgowej (grupa III) prowadzony będzie przez Pawła Nowaka.

gadzety kibica keeza

 

Do czwartoligowej drużyny przejdą bracia Norbert i Jakub Dregier oraz Patryk Niciak. Z Buczku odchodzi i to jest już pewne – Adrian Malicki. GKS Buczek swoje mecze rozgrywał będzie zarówno w IV lidze, jak i klasie okręgowej na nowym obiekcie, który już przechodzi modernizację. W okresie przejściowym GKS będzie korzystał z okolicznych obiektów – jak chociażby ostatnio w Łobudzicach. Powodem decyzji o połączeniu jest chęć stworzenia jednego klubu, który będzie posiadał dwie drużyny seniorskie, ale będzie prowadził również pracę z młodzieżą. Jest to również decyzja spowodowana oszczędnościami. Gminny samorząd nie będzie już musiał dotować dwóch podmiotów, ale będzie posiadał jeden klub.

W opracowaniu jest już nowy herb GKS – z nieoficjalnych informacji wiemy, że będzie on miał akcent truskawkowy – czyli to, z czego gmina Buczek słynie w całej Polsce.

Subskrybuj
Powiadom o

26 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Edek
2 miesięcy temu

Tęcza się skur###iła, za parę peso. Dwa kluby z jednej gminy co się szanuję jak kargul z Pawlakiem, a tu taka decyzja. Tak to jest jak chłopki prowadzą kluby

1 4 5 6