AKTUALNOŚCI
Pelikan Łowicz górą w Skierniewicach

W sobotę (9 grudnia) rozegrano w Skierniewicach Halowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta. Rywalizowało dziewięć drużyn rocznika 2013. Najlepszy okazał się Pelikan Łowicz, który w finale zremisował  z Widokiem Skierniewice 1:1, ale wygrał w rzutach karnych 3:2. Obie drużyny awansowały do finału wojewódzkiego organizowanego w przyszłym roku przez ŁZPN.


tomadex wszystko dla kibica

W półfinale łowiczanie pokonali Unię Skierniewice 3;2, a Widok okazał się lepszy od Mazovii Rawa Mazowiecka wygrywając 7:0.

Królem strzelców turnieju został Franciszek Słubik z Pelikana, najlepszym bramkarzem wybrany został Krzysztof Studniarek z Widoku, a najlepszym zawodnikiem Bronisław Mońkowski (Pelikan). Puchary i nagrody wręczali: Radny Miasta Skierniewice Jacek Gędek oraz członek Zarządu ŁZPN Sebastian Pazurek.

Pelikan i Widok awansowały do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w przyszłym roku.

Zwycięski zespół zagrał w następującym składzie: Franciszek Bąka, Antoni Burzykowski, Julian Czeczko, Maciej Gawroński, Sebastian Gawroński, Ludwik Koczywąs, Bronisław Mońkowski, Kuba Siatkowski, Franciszek Słubik i Leon Tyszka. Trenerem drużyny jest Przemysław Plichta.

 

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments