AKTUALNOŚCI
Goł Trans znów górą w Grand Prix

Mamy za sobą drugi turniej z cyklu Grand Prix Sieradza w Halowej Piłce Nożnej. Do rywalizacji w hali sportowej 15. Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia stanęło 16 ekip. Najlepsza ponownie okazała się drużyna Goł-Trans Złoczew (na zdjęciu), która pokonała w finale Ławeczkowców 3:1. Na miejscu trzecim Grajki Team, który zremisował bezbramkowo z Fajterami, ale wygrał karne 4:3.


tomadex wszystko dla kibica

Kolejne zawody z cyklu Grand Prix zaplanowano na 14 stycznia. Organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sieradzu.

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Michal
2 miesięcy temu

To prawda. Zrobiło się już to męczące , a pan R cieszy się nadal jak dziecko do lizaka.

Zdw
2 miesięcy temu

Alvin! Masz rację..za rok sami se w turnieju zagrają bo nie będzie chętnych

Alvin
2 miesięcy temu

Nie róbcie sobie jaj takimi postami i tą drużyną. Amatorskie turnieje tracą chętnych przez takie właśnie drużyny , a czemu ? Drużyną goł transu w całości złożona z zawodników z ligi trawiastej , ściąganie już niewiadomo skąd zawodników do tej drużyny i jeszcze płacenie dużej kasy przez pana R , robi się mało przyjemne już . Uważam że powinien być przepis jakiś np dwóch zawodników którzy grają na poziomie okręgówki lub wyżej , a reszta zawodnicy tak zwani amatorzy . Szczycą się tym że ograli chłopaków z B klasy