AKTUALNOŚCI
Futnetowy weekend w Ujeździe

Dużo emocji i widowiskowej gry przed Świętami Bożego Narodzenia. W Miejskim Centrum Sportu w Ujeździe, w czasie bieżącego weekendu, zostaną rozegrane mistrzostwa Polski w siatkonodze mężczyzn w grze podwójnej i potrójnej. W sobotę  (16 grudnia) do rywalizacji przystąpią debliści, a w niedzielę (17 grudnia) o mistrzostwo Polski powalczą zespoły trzyosobowe.

gadzety kibica keeza

 

W obu konkurencjach tytułu mistrzów Polski bronią zawodnicy KS Blokers Łódź. W mistrzostwach weźmie udział 16 zespołów deblowych oraz 9 tercetów. W gronie faworytów do medali, poza łódzkimi Blokersami, znajdują się zawodnicy Top Spin Wójcin, Futnetu Kleczew oraz Drop Shot Aleksandrów, ale nie brakuje też nowych futnetowych drużyn, które z turnieju na turniej radzą sobie coraz śmielej.

Zdajemy sobie sprawę, że w ten weekend oczy całego futnetowego świata będą skierowane na Ujazd. Transmisję z mistrzostw będzie można śledzić w internecie, ale my przede wszystkim zapraszamy na trybuny hali sportowej MCS w Ujeździe. Futnet oglądany na żywo dostarcza niezwykłych emocji – zapewnia Bartosz Urbańczyk dyrektor Miejskiego Centrum Sportu w Ujeździe oraz dyrektor reprezentacji Polski w futnecie.

Transmisja na żywo sobotnich i niedzielnych rozgrywek rozpoczynać się będzie od fazy ćwierćfinałowej: https://www.youtube.com/@polskifutnet

sobota – 16 grudnia – gra podwójna
13:30 – 1/8 finału
14:30 – ćwierćfinały
16:30 – półfinały
17:30 – mecz o brązowy medal
18:00 – finał

niedziela – 17 grudnia – gra potrójna
10:00 – faza grupowa
14:00 – ćwierćfinały
16:00 – półfinały
17:00 – mecz o brązowy medal
17:30 – finał

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments