AKTUALNOŚCI
Odszedł Wojciech Bąkowicz

Trudno przekazuje się takie informacje. W wieku zaledwie 24 lat zmarł Wojciech Bąkowicz – pasjonat piłki nożnej, który pomimo wielu przeciwności losu i ciężkiej choroby potrafił zachować pogodę ducha. Współpracował z Łódzkim Sportem oraz Goal.pl. Informację o jego śmierci przekazał redakcyjny kolega z Łódzkiego Sportu Filip Kijewski.


keeza komplety sportowe

Ten rok z różnych względów był dla mnie nieprawdopodobnie ubogi w sportowe wydarzenia, stąd ani jednej fajnej tego typu fotki, ale za to tam na dole, w tym laptopie powstawał wtedy tekst. Sportowy. A konkretnie piłkarski. Pierwszy od blisko pół roku. Więc chyba można zaliczyć… – to napisał Wojtek 30 grudnia 2023 roku w serwisie X (kiedyś Twitter). Miał plany na 2024 rok, niestety już ich nie zrealizuje. Informację o odejściu młodego pasjonata futbolu podały dziś praktycznie wszystkie największe redakcje w Polsce. To pokazuje – jak wielkim cieszył się szacunkiem.

Mimo choroby i trudności z poruszaniem się – Wojtka spotykaliśmy na meczach GKS Bełchatów czy Omegi Kleszczów. Kibicował swojemu bratu-bliźniakowi – Tomaszowi (obecnie Skalnik Sulejów).

Pogrzeb odbędzie się 4 stycznia (czwartek) o 13:00 w kościele parafialnym Świętego Piotra i Pawła w Kamieńsku.

Spoczywaj Wojtku w pokoju.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments