Widzew rozbił Wartę w Wiśniowej Górze

Wysokim zwycięstwem Widzewa Łódż nad Wartą Poznań zakończyło się sparingowe spotkanie, które odbyło się w Wiśniowej Górze. Zespół trenera Daniela Myśliwca wygrał aż 5:1 (4:0). Po dziewięciu minutach widzewiacy prowadzili już 2:0 po trafieniach Bartłomieja Pawłowskiego i Andrejsa Ciganiksa. Jeszcze przed przerwą dwa kolejne trafienia dołożył Imad Rondić.

Wynik spotkania ustalił w 89. minucie Ernest Terpiłowski, a Warta odpowiedziała jedynie trafieniem Stefana Savicia z 46. minuty.

Widzew Łódź – Warta Poznań 5:1 (4:0)
Bramki: Bartłomiej Pawłowski 4, Andrejs Ciganiks 9, Imad Rondić 33, 45, Ernest Terpiłowski 89 – Stefan Savić 46

Widzew: Szymański – Zieliński (61′ Preuss), Żyro (61′ Chwałowski), Silva (78′ Klimek, 90′ Plichta), Ciganiks (46′ Kwiatkowski) – Nunes (46′ Terpiłowski), Fran Alvarez (46′ Kun), Hanousek (61′ Przybułek), Pawłowski (46′ Dawid), Tkacz (46′ Klimek, 75′ Juśkiewicz) – Rondić (61′ Sanchez).