ŁKS lepszy w sparingu od FK Atyrau

Przebywający na zgrupowaniu w Turcji ŁKS Łódź pokonał we wtorkowym sparingu siódmy zespół kazachskiej ekstraklasy FK Atyrau 1:0 (0:0), a zwycięskiego gola strzelił w 76. minucie Kamil Dankowski. Zespół trenera Piotra Stokowca rozegra jeszcze trzy spotkania kontrolne podczas zgrupowania, a kolejny mecz planowany jest 26 stycznia z serbskim FK Radnicki 1923 Kragujevac.

30 stycznia rywalem ŁKS będzie koreański FC Gangwon, a 2 lutego, na koniec tureckiej ekspady drużyna trenera Stokowca zagra z FK Struga (Macedonia).

ŁKS Łódź – FK Atyrau 1:0 (0:0)
Bramka: Kamil Dankowski 76

ŁKS: (I połowa): Bobek – Szeliga, Mammedov, Flis, Durmisi – Pirulo, Rostami, Letniowski, Hoti, Balić – Jurić.
(II połowa): Kołba – Dankowski, Gulen, Koprowski, Głowacki – Ramirez, Mokrzycki, Ceijas, Łabędzki, Zając – Tejan.