AKTUALNOŚCI
Daniel Bakowicz odchodzi ze Złoczewii

Daniel Bakowicz nie jest już trenerem Złoczewii Złoczew, która zajmuje czwarte miejsce w tabeli grupy trzeciej Klasy Okręgowej. Klub postanowił zakończyć współpracę ze szkoleniowcem, który był tam ponad trzy lata. Na razie nie podano nazwiska nowego trenera, ale to powinniśmy poznać w najbliższych dniach. Niewykluczone, że będzie to Marcin Kobierski.


 

Złoczewia jest czwarta w tabeli i traci do liderującej Tęczy Brodnia sześć punktów.

Subskrybuj
Powiadom o

9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
1 miesiąc temu

Jak są pieniądze to wszędzie będzie piłka a robocie że ktoś zrobił awans z klasy A do okręgówki to nie jest problem i nie ma co dziękować Daniel fajny trener ale słaby wynik w tej rundzie z takim składem powinno być lepiej powodzenia

Michal
1 miesiąc temu

Teraz zauważyłem jeszcze wpis. Dokładnie , był w Brąszewicach , zrobił dobra robotę – nie ma co mówić zle. Ale gdyby nie jego znajomości , pomoc ludzi z miasta , by tego nie było . Nie ukrywajmy.

Michal
1 miesiąc temu

Do kibica . Owszem , ja nie jestem kibicem Waszej drużyny , nie wiem jak inne osoby komentujące. Wiadomo , że Wy będziecie bronić swojego tyłka , bo co macie do powiedzenia ? Nic.. Zobaczymy co będziecie mówić za pół roku , przyjdzie p. Kobierski do którego nie mam nic , tylko znowu zastanie przebudowa drużyny . Z obecnej kadry która macie , pół będzie musiało szukać innych klubów ze względu na swoje zaplecze zawodnicze nowego trenera , a część zwyczajnie się nie nada. Tylko co wtedy ? Gdzie mają iść grać 'Wasi’ zawodnicy ? Ciekawe jest to . Po… Czytaj więcej »

Pati
1 miesiąc temu

Strzał w kolano,mięliscie dobrego trenera to szukacie sami nie wiadomo czego,nowy trener przyjdzie i popsuje klimat…wasza sprawa,ale będziecie żałować