AKTUALNOŚCI
Cezary Kulesza spotkał się z zarządem ŁZPN

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza odwiedził Łódzki Związek Piłki Nożnej w ramach noworocznej serii spotkań w wojewódzkich związkach. Kulesza przyjechał do Łodzi już po raz trzeci podczas swojej kadencji – informuje ŁZPN. W towarzystwie wiceprezesa PZPN i prezesa Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Adama Kaźmierczaka odwiedził stadion imienia Władysława Króla.

gadzety kibica keeza

 

– Miejsce takich klubów, jak ŁKS i Widzew, które mają razem na koncie sześć tytułów mistrza Polski, jest w Ekstraklasie. Piłka nożna jest dla kibiców, a na stadion Widzewa obecnie ciężko kupić bilet, ma tak dużo sympatyków, takie jest zainteresowanie. Oczywiście cieszy oko ligowa tabela i miejsce Jagiellonii Białystok, z którą byłem przez lata związany. Jest teraz wiceliderem i patrzy na Widzew i ŁKS z góry. Mam tutaj nadzieję, że prezes Adam Kaźmierczak się nie obrazi – powiedział Kulesza.

Prezes PZPN przyjechał do Łodzi, aby porozmawiać o piłce w naszym województwie, wsłuchać się w głos środowiska.

– Opinie Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej, klubów, trenerów, zawodników czy sędziów są dla mnie bardzo ważne. Jestem cały czas otwarty na pomysły, sugestie i rozwiązania. Już wiele razy podkreślałem, że chcę współpracować – dodał prezes.

Źródło: ŁZPN

 

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kibickibic
1 miesiąc temu

a kto wysluchal opinie z wojewodztwa =, oczywiscie po za Lodzia i okolicami, ale tych oddalonych o 60 i wiecej km? Prosze podac te konsukltacje!

Kibic
1 miesiąc temu

A gdzie Szymon Serwa?

Kibic
1 miesiąc temu

No to po kielichu

Mario
1 miesiąc temu

Nadajesz się dzbanie do folkloru na Podlasiu!!!