AKTUALNOŚCI
KS Karsznice o krok od wycofania z ligi

Wszystko wskazuje, że do rozgrywek rundy wiosennej grupy trzeciej Klasy Okręgowej nie przystąpi KS Karsznice. Drużyna nie trenuje, bo nie ma piłkarzy. Jak informuje prezes klubu Piotr Pazera w najbliższych dniach pojawi się oficjalny komunikat o rezygnacji z gry. Jesienią KS zdobył cztery punkty i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, wyprzedzając jedynie Sokoła Goszczanów – 3 punkty.

gadzety kibica keeza

 

 

Subskrybuj
Powiadom o

14 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
1 miesiąc temu

Najwięcej mają do powiedzenia co nic nie robią a uważają się za ekspertów regionalnej piłki gdzie nie ma kasy i pomocy miasta albo gminy nie będzie piłki a oszkoleniu swoich jak to nazywacie to z kąd ich brać nawet MOS upadł więc przestańcie udawać mądrych w komentarzach

Kibic
1 miesiąc temu

Problem wszędzie leży w tym że na Wioskach w mniejszych klubach ciężko jest problem z utrzymaniem drużyn juniorskich ( wszędzie zaczyna się problem gdy wchodzi się w grę po 11. Drużyny młodzieżowe się rozpadają i potem nie ma ludzi do piłki seniorskiej … Rozwiązaniem są 6 piłkarskie i liga regionalna ( bo dziś to najchętniej związek każdego by wrzucil w lige Wojewódzka B ) Ale związek ma swoją wizję bo oni widzą tylko Lódź . Przyjdzie czas myślę że szybciej niż później że kluby im podziękują i założą swoją regionalna ligę 6 piłkarskich . Bo niestety jak w klasach jest… Czytaj więcej »

Kibic
1 miesiąc temu

Mordon
Dwojak
Makowski
Nie grają

Xyz
1 miesiąc temu

Wszyscy patrzą na skład okręgówki armia zaciężna była sprowadzona już jak Olimpia grała w klasie A i walczyła o awans więc policzcie ilu było zawodników w tamtym okresie plus doliczcie tych co teraz grają więc zobaczycie ilu zawodników z łodzi zagrało przez rok. A co do olewania zawodników to w Olimpii nie dzieje się od dziś tylko wiele lat do tyłu zazwyczaj było tak że widziało się ich jak braklo kasy na zawodników poza regionu to wtedy do wychowanków za telefon i przyjdź grać. Kwestia dwóch klubów w Karsznicach to była przesada trzeba było zrobić jeden silny grający w czubie… Czytaj więcej »