AKTUALNOŚCI
ŁZPN proponuje nowatorskie rozwiązanie

Przyśpieszenie procesu organizacji sparingów i turniejów, budowanie bazy scoutingowej, poprawa komunikacji – to kluczowe korzyści płynące z używania FC.APP. To narzędzie, z którego powinien korzystać każdy kto związany jest z piłką nożną. FC.APP udostępniona zostanie darmo wszystkim trenerom z ŁZPN. To efekt nawiązanej współpracy.

gadzety kibica keeza

 

Tym samym Łódzki Związek Piłki Nożnej stał się pierwszym województwem w Polsce, które wdrożyło w swoje struktury FC.APP. – Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania i otwartości na innowacje Prezesa Adama Kaźmierczaka. Ten innowacyjny krok ŁZPN może służyć jako inspiracja dla innych wojewódzkich związków piłkarskich w Polsce – mówi Rafał Warchoł, przedstawiciel firmy.

– Tu się nie było nad czym zastanawiać. Musimy iść z duchem czasu i wprowadzać do piłki nowe rozwiązania. Dziś każdy ma smartfona i każdy może korzystać z tego narzędzia. Zachęcamy do pobierania i działania. Wszystko w aplikacji jest intuicyjne i łatwo się w niej odnaleźć – ocenia FC.APP Adam Kaźmierczak, prezes ŁZPN.

Misja FC.APP koncentruje się na usprawnieniu pracy trenerów, aby mogli oni skupić się głównie na treningach i edukacji, zamiast na żmudnych obowiązkach administracyjnych. – Aplikacja została stworzona przez osobę z doświadczeniem w zarządzaniu wieloma akademiami piłkarskimi oraz w zatrudnianiu szerokiego grona trenerów. Twórca FC.APP, z głębokim zrozumieniem dla wyzwań stojących przed trenerami, opracował narzędzie, które dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, ma na celu nie tylko unikanie dodatkowych obciążeń administracyjnych, ale przede wszystkim ich znaczną redukcję – dodaje Warchoł.

Korzyści dla trenerów:
– przegląd turniejów i sparingów
– natychmiastowa organizacja wydarzeń, również turniejów ligowych
– automatyzacja procesów (harmonogram, komunikacja)

Korzyści dla akademii:
– optymalizacja pracy trenerów
– oszczędność/dodatkowy przychód (banery sponsorskie, ograniczenie pracy ludzi i inne)
– automatyczne raporty zawodników

Korzyści dla zawodników/rodziców:
– profil zawodnika z publicznym archiwum meczów i statystyk
– dostęp do harmonogramów i wyników
– potwierdzanie powołań

Link do pobrania

Źródło: Informacja prasowa

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
20 dni temu

Panie Tomaszu, aplikacja nie dotyczy tylko rozgrywek dzieci i młodzieży. Mogą to być dowolne rozgrywki w dowolnej kategorii wiekowej 🙂

Tomasz
23 dni temu

Jak rozumiem, ta aplikacja dotyczy tylko rozgrywek dzieci i młodzieży?