AKTUALNOŚCI
Adrian Ziarek nowym piłkarzem Lechii

Czwarty transfer Lechii Tomaszów stał się faktem. Nowym napastnikiem drużyny Mateusza Milczarka będzie w rundzie wiosennej Adrian Ziarek (na zdjęciu). To 19-letni młodzieżowiec, który przygodę z piłką rozpoczynał w Polonezie Warszawa. W seniorskiej piłce grał zaś: w Unii Warszawa i Escoli Varsovii. Do Lechii przyszedł zaś z innego trzecioligowca (grupa IV) – Avii Świdnik.

gadzety kibica keeza

 

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
2 miesięcy temu

W pierwszych 11 kolejkach 28 pkt. Nie znaczenia kiedy zdobywa się punkty. Ważne aby po 34 kolejkach mieć ich najwięcej. Lechia w końcówce jesieni siadła bo miała zbyt wąską kadrę. A teraz po tylu wzmocnieniach to się nie powtórzy. Poza tym Lechia jest tak profesjonalna i chyba bogata, że stać ją na topowego dyrektora sportowego. Żaden klub w III lidze nie może sobie pozwolić na taki luksus, poza Wieczystą oczywiście

Varan
2 miesięcy temu

Z ostatnich 7 meczów Twój faworyt wygrał „ZERO” i zdobył 3 z 21 możliwych do zdobycia punktów! Proponuję zejść na ziemię.

Kibic
2 miesięcy temu

Proszę państwa to jest faworyt do awansu. W tym składzie to Lechia awans może przegrać sama ze sobą, tzn z tym balaganem organizacyjnym w klubie i z tymi cwaniakami co się do klubu przyssali.