AKTUALNOŚCI
Dominik Tomczak w sztabie KS Kutno

Zupełnie nowy sztab szkoleniowy w czwartoligowym KS Kutno. Asystentem nowego trenera Pawła Ślęzaka został bardzo dobrze znany kutnowskim kibicom Dominik Tomczak. Drugim trenerem będzie natomiast Marcin Sztygiel, który w rundzie jesiennej prowadził kutnowskie rezerwy, plasujące się na 13 miejscu w tabeli grupy czwartej Klasy Okręgowej.

W sobotę (17 lutego) o 11:00 KS zagra na swoim boisku sparing z Tłuchowią Tłuchowo, która występuje w IV lidze kujawsko-pomorskiej.

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Andżej
2 miesięcy temu

Cios to było podobno nieporozumienie. Tak mówił mi mnie chłopak grający w Ks . Zero piłki tylko bieganie

Loris
2 miesięcy temu

Pogubili się w Kutnie z tym wszystkim a wydawało się ze jest to poukładany klub nie tylko w mieście, ale również na szczeblu województwa. Zna ktoś może powody zwolnienia trenera Jana Ciosa bo jeszcze jesienią pan Parezes był tak nim zachwycony ?

Skawa
2 miesięcy temu

Wygląda na to że to Tomczyk będzie trenerem. Problem tylko polega na tym że nie ma papierów. A pan Ślęzak będzie tylko słupem. Wraca ciężki czas do Kutna.

Marcel
2 miesięcy temu

hahhaha, Tomczak jest pierwszym Ślęzak to słup, Tomczak nie ma uprawnień i ich nie dostanie to sobie taki patent wymyślili. Szukali z ojcem kogos i wydumali. Dziadek Ślęzak za parę groszy sie zgodził. A rezerwy to chyba prowadził Jakubowski nie Sztygiel. Skad Wy bierzecie info. Niezła patologia w tym Kutnie i w ŁZPN.