Czerwono i smutno w Stalowej Woli

ŁKS II od porażki rozpoczął tegoroczne granie w II lidze. W spotkaniu, które zainaugurowało 21. kolejkę drużyna Marcina Pogorzały przegrała w Stalowej Woli z miejscową Stalą 0:1 (0:1). O zwycięstwie gospodarzy zdecydował gol z 15. minuty. Tomasza Kucharskiego pokonał wtedy Lucjan Klisiewicz. To dziewiąta porażka łodzian w sezonie.

Obie drużyny kończyły spotkanie w osłabieniu. W 28. minucie za brutalny faul wyleciał z boiska strzelec jedynej bramki – Lucjan Klisiewicz. ŁKS II nie tylko tego nie wykorzystał, ale w 67. minucie też stracił zawodnika. Maciej Śliwa obejrzał po raz drugi żółtą kartkę i musiał opuścić plac gry. Ogólnie mecz był bardzo ostry. Oprócz dwóch czerwonych kartek Piotr Szypuła z Bielska-Białej pokazał aż dziesięć żółtych kartoników. W 22. kolejce ŁKS II podejmie Stomil Olsztyn, a mecz odbędzie się w poniedziałek (4 marca) o 16:30.

Stal Stalowa Wola – ŁKS II Łódź 1:0 (1:0)
Bramka: Lucjan Klisiewicz 15

ŁKS II: Kucharski – Bąkowicz, Louveau (60′ Ślęzak), Koprowki, Marciniak – Zając ż (60′ Lipień), Kuźma (46′ Dynel ż), Łabędzki ż, Ricardo Goncalves ż (81′ Iwańczyk), Śliwa ż, ż, cz – Sławiński (72′ Fase).