Marcin Matysiak: Zasłużyliśmy na remis

ŁKS Łódź doznał jedenastej w tym sezonie porażki w meczu wyjazdowym i jest jedynym zespołem w PKO Ekstraklasie, który przegrał wszystkie mecze na boiskach rywali. W Mielcu uległ, w zaległym spotkaniu, miejscowej Stali 0:1 (0:1). Szkoleniowiec łódzkiej drużyny Marcin Matysiak żałował, że system VAR decydował o bramkach dla jego zespołu.

Po pierwszych niezłych dziesięciu minutach pierwszej połowy zaczęło nam brakować jedności w działaniach w wyniku czego Stal stworzyła sobie więcej sytuacji podbramkowych. Odnotowaliśmy proste straty i nieodpowiednio zabezpieczaliśmy swoje ataki. Druga połowa była inna w naszym wykonaniu. Myślę, że potrafiliśmy zdominować rywala i utrzymać się przy piłce na jego połowie. Szkoda, że żadna z trzech bramek nie została uznana. Zasłużyliśmy jako zespół minimum na remis – powiedział Matysiak.