AKTUALNOŚCI
Za darmo na mecze Lechii Tomaszów

Trwa przebudowa obiektu Stadionu Miejskiego im. Braci Gadajów. Tymczasowo swoje trzecioligowe mecze lechiści będą rozgrywać na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Nowowiejskiej 5/7. Władze klubu podjęły decyzję, że wszyscy kibice będą mogli obejrzeć je za darmo. Pierwsze spotkanie już w sobotę (9 marca) z ŁKS Łomża. Początek o 14:00.

Wraz z planowaniem rozpoczęcia prac budowlanych na obiekcie Stadionu Miejskiego im. Braci Gadajów nasuwało się pytanie: gdzie swoje mecze w roli gospodarza będą rozgrywać piłkarze Lechii? Wybór od razu padł na boisko ze sztuczną nawierzchnią. Klub czynił starania, aby jak najlepiej przystosować obiekt do rozgrywek III ligi. Od kilku tygodni trwały różnego rodzaju prace i zabiegi, aby obiekt był w ogóle dopuszczony do gry. Cała infrastruktura była wizytowana przez przedstawicieli Łódzkiego Związku Piłki Nożnej oraz policję. Klub otrzymał ostatecznie od Polskiego Związku Piłki Nożnej zgodę na warunkowe dopuszczenie rezerwowego boiska do rozgrywek ligowych.

Tym samym podopieczni trenera Mateusza Milczarka na czas remontu wszystkie mecze w roli gospodarza będą rozgrywać na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Ze względu na to władze klubu podjęły decyzję, że wstęp na spotkania zielono-czerwonych będzie darmowy i każdy kibic będzie mógł z trybun wspierać tomaszowski zespół.

 

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments