AKTUALNOŚCI
O Grabce głośno jak nigdy wcześniej

O Grabce Grabica z powiatu piotrkowskiego (ostatnie miejsce w klasie A, grupa V) do tej pory słyszeli właściwie tylko kibice z naszego województwa i to przede wszystkich z terenu Delegatury Piotrków. Od kilku dni sytuacja jednak się diametralnie zmieniła. Klub z Grabicy wymieniany był w ogólnopolskich mediach – TVP Sport, Sportowe Fakty czy weszlo.com.


keeza komplety sportowe

Wszystko za sprawą Jacka Berensztajna, który dał się namówić działaczom na występy w Grabce. Spotkało się to z odzewem w postaci artykułów w wyżej wymienionych mediach.

Szkoda tylko, że tzw. przepisywacze nie zadali sobie trudu i nie sprawdzili kiedy ostatni raz były reprezentant Polski występował na boisku. Jeden z nich napisał, że w sezonie 2020/2021, a reszta to skopiowała. Z jednego z „artykułów” można się również dowiedzieć, że popularny Berek i tutaj cytat: „Był niedawno trenerem w Omedze Kleszczów”.

Prostujemy – Jacek Berensztajn JEST trenerem w Omedze, a rozbrat z ligową piłką w jego przypadku miał miejsce tylko na pół sezonu. Latem 2023 cieszył się bowiem, jako piłkarz ESPN Bełchatów, z awansu do klasy okręgowej.

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
cygan
21 dni temu

Ciekawe czy grabka dopłacała do tego by o niej pisano na takich portalach…