AKTUALNOŚCI
IV Memoriał imienia Krzysztofa Sławskiego

Sześć drużyn rocznika 2014 weźmie udział w IV Memoriale imienia Krzysztofa Sławskiego, który w sobotę (6 kwietnia) odbędzie się w Gminno Szkolnej Hali Sportowej imienia Romana Kaźmierczaka w Moszczenicy. Włókniarz Moszczenica wystawi dwa zespoły, a zagrają także: UKS Concordia 1909 Piotrków, Akademia Piłkarska Będków, UKS Gmina Rozprza i AP TMF Tomaszów Mazowiecki.


tomadex wszystko dla kibica

Krzysztof Sławski od 1989 roku był społecznie pracującym działaczem Włókniarza Moszczenica. W klubie pełnił rolę kierownika drużyn młodzieżowych, później był członkiem zarządu, sekretarzem klubu oraz członkiem Komisji Rewizyjnej.

Czynnie udzielał się w pracach na rzecz Okręgu piotrkowskiego. Wiele lat pracował w Wydziale Gier OZPN Piotrków. Za zaangażowanie oraz działalność w piłce nożnej był wielokrotnie wyróżniany i odznaczany. W 2016 roku za swoją społeczną pracę został uhonorowany jednym z najwyższych wyróżnień piłkarskich – Srebrną Honorową Odznaką Polskiego Związku Piłki Nożnej. Kierownictwo Łódzkiego Związku Piłki Nożnej doceniając jego fachowość i obiektywizm przyjęło go w skład, jakże prestiżowej i ważnej Komisji Odwoławczej ŁZPN.

Niemal do ostatnich chwil swojego życia brał udział w posiedzeniach komisji i wydziałów godnie reprezentując zwłaszcza piłkę nożną dzieci i młodzieży.

Patronat nad turniejem objął Łódzki Związek Piłki Nożnej.

 

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
14 dni temu

Ludowy Klub Sportowy ” PIONIER ” Baby. Pamięta… !!! i Będzie… PAMIĘTAŁ… !!! Miło… i Wielkanocnie… Ad. 2024. POZDRAWIAMY… Wszystkich DZIAŁACZY… Piłkarskich i Zawodników z terenu ŁZPN w ŁODZI , a Szczególnie z GLKS ” Włókniarz ” Moszczenica i TS. ” Szczerbiec ” Wolbórz z Naszej Dawnej Parafii….. !!! Pozdrawiamy… Również… REDAKTORÓW Portalu… ” Łódzki Futbol… !!! ALLELUJA…… Za Zarząd LKS ” PIONIER ” Baby . Marek. / Prezes /