Poważna kontuzja bramkarza Skalnika

Orkan Buczek wygrał ze Skalnikiem Sulejów 1:0 (0:0) w spotkaniu 20. kolejki Betcris IV ligi łódzkiej i to pierwsza wygrana buczkowian pod wodzą Marcina Węglewskiego. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił Hubert Berłowski. Boiskowe wydarzenia przyćmiła jednak kontuzja Wiktora Baranowskiego. Bramkarz Skalnika doznał skomplikowanej kontuzji nogi.

Pierwsze informacje mówiły nawet o otwartym złamaniu nogi. Okazuje się jednak, że nie jest tak źle, aczkolwiek bramkarza Skalnika czeka przerwa w treningach. Ze względu na interwencję medyczną spotkanie przedłużone zostało o ponad 30 minut, a w doliczonym czasie gry gola strzelił Berłowski. Czerwonymi kartkami ukarani zaś zostali: Eryk Wiśniewski (Skalnik, za dwie żółte) oraz Patryk Niciak (Orkan, dwie żółte) i Hubert Berłowski (Orkan, bezpośrednia kartka).

Wiktorowi Baranowskiemu życzymy szybkiego powrotu do treningów i na ligowe boiska.