AKTUALNOŚCI
Zmiana trenera w Warcie Działoszyn

Grzegorz Bodnar nie jest już trenerem czwartoligowej Warty Działoszyn. Szkoleniowiec trzykrotnie odpowiadał za wyniki tego zespołu. W roku 2015 wprowadził drużynę do III ligi, a w latach 2011 oraz 2023 awansował z nią do IV ligi. Rundę wiosenną obecnego sezonu działoszynianie rozpoczęli od trzech porażek. Jeszcze nie wiadomo, kto będzie nowym trenerem Warty.

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Obserwator
15 dni temu

Szkoda bo to bardzo dobry trener i chyba jedyny który był w stanie to poukładać i utrzymać IV ligę w Działoszynie. Ta rezygnacja ma drugie dno. Zaczęto go ograniczać np. kazano mu wystawiać gwiazdy w pierwszym skladzie bo maja duzo placone a i tak nie trenują w tygodniu i nie wytrzymał. Jeśli nie daj Boże Warta spadnie to prezes powinien odejść bo źle się dzieje.

Kiero
15 dni temu

Kolejny mądry który nie umie poprawnie napisać Warta a chce się wypowiadać a gdzie te dobre projekty w jakich klubach

bnu
15 dni temu

Po co treningi ,jak staruszki nie maja sil,zle wiadomosci ze Bodnar odchodzi ,to koniec warty,nikt nie zastapi tego dobrego trenera

Twix
15 dni temu

Projekt warta działoszyn jest projektem krótkofalowym z sezonu na sezon cyrk się kręci. Brak swoich zawodników, brak atmosfery,trening w tym klubie nie istnieje.