AKTUALNOŚCI
Obsada sędziowska szczebla centralnego

Poznaliśmy weekendową (5-8 kwietnia) obsadę spotkań szczebla centralnego (Ekstraklasa, I i II liga). PZPN wyznaczył trzech arbitrów z naszego województwa. Paweł Malec, Albert Różycki i Paweł Pskit poprowadzą spotkania 26. kolejki I ligi. Znamy także rozjemców w meczach z udziałem Widzewa Łódź, ŁKS (PKO Ekstraklasa) i ŁKS II Łódź (II liga).

gadzety kibica keeza

 

Rozpoczniemy od zaplecza PKO Ekstraklasy. Paweł Malec będzie sędzią piątkowego (5 kwietnia) pojedynku Arka Gdynia – Chrobry Głogów. Początek spotkania wyznaczono na 20:30. Dzień później (sobota – 6 kwietnia) Albert Różycki poprowadzi mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Zagłębie Sosnowiec, który rozpocznie się o 15:00. W poniedziałek (8 kwietnia) Paweł Pskit wybierze się do Warszawy, aby poprowadzić mecz miejscowej Polonii z Resovią. Spotkanie rozpocznie się o 18:00.

Pojedynek 27. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Cracovią i ŁKS, który rozpocznie się w piątek (5 kwietnia) o 18:00 poprowadzi Marcin Kochanek z Opola. W niedzielę (7 kwietnia – 12:30) mecz Widzewa Łódź z Piastem Gliwice sędziował będzie Karol Arys ze Szczecina. Drugoligowy pojedynek 27. kolejki II ligi (piątek – 5 kwietnia, 18:00) pomiędzy Olimpią Elbląg i ŁKS II Łódź poprowadzi natomiast Piotr Pazdecki z Koszalina.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments