AKTUALNOŚCI
Ikona Świtu Kamieńsk burmistrzem

Jesteśmy od zawsze portalem apolitycznym, ale obok tego wydarzenia nie można przejść obojętnie. Jarosław Bąkowicz został burmistrzem Kamieńska. Ikona miejscowego Świtu i najskuteczniejszy strzelec w historii klubu zasiądzie w fotelu włodarza miasta. Wygrał wybory grając fair play i to, jak się w niedzielę okazało, docenili mieszkańcy. 

gadzety kibica keeza

 

Nowy burmistrz nie schodzi z boiska i co warte podkreślenia – strzelił bramkę w sobotnim spotkaniu grupy VI klasy A z GUKS Gorzkowice, który to mecz Świt wygrał 4:2. Bąkowicz zameldował się na boisku w 63. minucie, a do bramki trafił tuż przed końcem pojedynku.

Był to więc dla niego weekend pełny sukcesów. Gratulujemy!

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Piotrkowianin
1 miesiąc temu

Niepodoba sięę krytyka pana Jarosława ? NA Pana Jarosława niemożna GWIZDAĆ? NA PANA JAROSŁAWA NALEŻY GWIZDAĆ .Piotrków staje się normalny

dziaa
1 miesiąc temu

No to Świt odżyje ,lada moment i cyk okręgówka. A z drugiej strony to wielkie graty i powodzenia na nowej drodze życia.

Piotrkowianin
1 miesiąc temu

,Złote usta ,, nie długo byłego prezydenta Piotrkowa. Nie będzieprezydenta to i stanowiska nie będzie…Gratuluję mieszkańcom Kamieńska.Piotrkow Trybunalski może odetchnąć

1 miesiąc temu
Gratulacje... Panie Burmistrzu... !!! Składa Ludowy Klub Sportowy " PIONIER " w Babach . Życzymy Zdrowia i Realizacji Marzeń... Dla Dobra Małej Ojczyzny tj. Gminy Kamieńsk. Znajomy i Prezes " Pioniera "  Marek Kraska .