AKTUALNOŚCI
Piast wybił Wolance z głowy okręgówkę

Wolanka Wola Krzysztoporska miała powalczyć o awans do klasy okręgowej, a celem na wiosnę było przeskoczenie w tabeli lidera – rezerw GKS Bełchatów. Tymczasem dwa ostatnie mecze zakończyły się dużym rozczarowaniem klubu, który zimą sprowadził z czwartoligowego Orkana Buczek doświadczonych Adriana Malickiego i Daniela Potakowskiego.

W Wielką Sobotę GKS II wygrał pewnie w Woli Krzysztoporskiej 4:1, a w ostatnią niedzielę dużą sensację sprawił walczący o uniknięcie degradacji do klasy B Piast Krzywanice. Zremisował 3:3, a to powoduje, że Wolanka traci już sześć punktów do GKS II mając jeden mecz rozegrany więcej i gorszy bilans bezpośrednich spotkań. To strata praktycznie nie do odrobienia.

Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
1 miesiąc temu

Że ten gość jeszcze gwiżdże.

Waldekking
1 miesiąc temu

Ciekawe… Trzeba się przyjrzeć tej sprawie. Przecież to oszustwo w biały dzień. Jesli zawodnicy dostali czerwone to powinny być uwzglednione!

Patryk
1 miesiąc temu

Witam jak to jest możliwe że na meczu były dwie czerwone kartki dla bramkarza woli i dla zawodnika piasta a w protokole nic nie jest uwzględnione panie Waldemarze w tych czasach takie rzeczy

JakieBaraze
1 miesiąc temu

Z taka gra to nawet na baraże się nie załapia. Już inne drużyny które punktuja w tej rundzie ostrza sobie zęby na Wolanke.

Anonimowy
1 miesiąc temu

Jeśli nie będzie baraży o okręgowke to „projekt ” upadnie za dużo gwiazd dla których liczy się tylko hajs