AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Na najbliższy weekend zaplanowano mecze o punkty grupy trzeciej Klasy Okręgowej, sieradzkiej Klasy A oraz Klasy B. Lider tabeli klasy okręgowej WKS 1957 Wieluń zmierzy się na swoim stadionie przy ul. Wojska Polskiego z Jutrzenką Warta i jest faworytem potyczki. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych meczów, choć warto pamiętać, że mogą być zmiany.


keeza komplety sportowe

Klasa Okręgowa
Grupa III
(piątek – 12 kwietnia)
18:00 – LZS Brąszewice – Pogoń Zduńska Wola – Szczypkowski
(sobota – 13 kwietnia)
13:00 – Warta II Sieradz – Ekolog Wojsławice – Felcenloben
15:00 – Czarni Rząśnia – Prosna Wieruszów – Śniady
15:30 – Złoczewia – Sokół Goszczanów – Kulawiecki
16:00 – WKS 1957 Wieluń – Jutrzenka Warta – Szczypkowski
17:00 – Piast Błaszki – MLKS Konopnica – Tomczyk

Klasa A
Grupa VII
(sobota – 13 kwietnia)
16:00 – UKS Ustków – Piast II Błaszki – Słupski
(niedziela – 14 kwietnia)
11:00 – Inter Sieradz-Woźniki – Orzeł Wola Wiązowa – Badziak
12:00 – LKS Kobierzycko – KS Osiek – Słupski
16:00 – Jaga Lututów – LKS Zapole – Dankowski
16:00 – Hetman Rusiec – TS Gruszczyce – Aleksandrowicz
17:00 – Centra Walichnowy – Warta Osjaków – Berliński
17:00 – GLKS Biała – LKS Pyszków – Lubański

Grupa VIII
(sobota – 13 kwietnia)
16:00 – Zawisza Pajęczno – Słowian Dworszowice – Tądel
(niedziela – 14 kwietnia)
11:00 – LKS Masłowice – LKS Wierzchlas – Majkowski
13:30 – LZS Łaszew – LZS Staw – Holewski
15:00 – KS Kraszkowice – Victoria Skomlin – Goclik
15:00 – GKS Siemkowice – LKS Kiełczygłów – Jasiński
15:00 – Płomień Makowiska – LZS Krzyworzeka – Tomczyk
16:00 – KKS Kurów – GKS Czastary – Mariusz Nowak

Klasa B
Grupa VI
(niedziela – 14 kwietnia)
11:00 – MUKS Wróblew – GKS Sędziejowice – Drużbicki
11:00 – Jutrzenka II Warta – LKS Kalinowa – Matusiak
11:00 – Amatorzy Zapolice – Iskra Stolec – Jan Rutecki
14:00 – Hetman Sieradz – Unia Sieradz-Męka – Owczarek
15:00 – LGKS Charłupia Mała – UKS Wiewiórczyn – Dróżdż

Grupa VII
(sobota – 13 kwietnia)
15:00 – LZS Młynisko – LZS Trębaczew – Antończyk
(niedziela – 14 kwietnia)
11:00 – LZS Pątnów – Orion Olewin – Robert Ubycha
12:00 – KS Sokolniki – KS Radoszewice – Lewandowski
14:00 – Piast Ruda – LZS Wrońsko – Robert Ubycha
15:00 – Zryw Ożegów – Start Świątkowice – Antończyk
15:00 – Prosna Wyszanów – Zryw Wójcin – Tosoni
16:00 – Prosna II Wieruszów – Ostrowia w Ostrówku – Lewandowski

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments