ŁKS II nie utrzymał prowadzenia 2:0

W meczu rezerw dwóch drużyn grających w PKO Ekstraklasie ŁKS II zremisował na Stadionie Miejskim imienia Władysława Króla z Lechem II Poznań 2:2 (1:0). Był to pojedynek wieńczący 28. kolejkę II ligi. ŁKS II prowadził 2:0, ale nie potrafił tego prowadzenia utrzymać. Na sześć kolejek przed końcem zespół Marcina Pogorzały zajmuje piąte, barażowe miejsce.

Prowadzenie dał gospodarzom w 8. minucie Antoni Młynarczyk i był to jedyny gol w pierwszej połowie. Po zmianie stron kibice obejrzeli trzy bramki. Najpierw wprowadzony za Alana Siwka Łukasz Dynel podwyższył na 2:0. Następnie do głosu doszedł Lech II. Za sprawą dwóch trafień Szymona Pawłowskiego doprowadził do wyrównania. W 29. kolejce II ligi ŁKS II zmierzy się na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg. Mecz odbędzie się w niedzielę (21 kwietnia) o 14:00.

ŁKS II Łódź – Lech II Poznań 2:2 (1:0)
Bramki: Antoni Młynarczyk 8, Łukasz Dynel 65 – Szymon Pawłowski 72, 88

ŁKS II: Bomba – Bąkowicz, Louveau, Koprowski, Tutyskinas – Zając, Kuźma (89′ Iwańczyk), Łabędzki (84′ Lipień), Rostami (46′ Ricardo Goncalves do Nascimento), Młynarczyk (46′ Śliwa) – Siwek (57′ Dynel)